Připojení pro občany

Pokud bydlíte v bytovém domě v Paskově, je ve většině případů naše připojení u vás již připraveno. Protože způsob připojení se dům od domu liší, budou vás o detailech informovat naší technici. 

Pokud bydlíte v rodinném domku, budeme vás pravděpodobně připojovat bezdrátem. Naši technici ověří možnost připojení přímo u vás doma a budou vás informovat o detailech. Zpravidla je potřeba si pořídit klientskou sadu v ceně 1800-2000 Kč.

Aby jste mohli využívat služby sítě PASKOV.net musíte se stát členem Občanského sdružení pro podporou a rozvoj sítě PaskovNET, které tuto síť provozuje. Při vzniku členství zaplatíte vstupní členský příspěvek ve výši 400 Kč a dále budete platit pravidelné členské příspěvky ve výši 400 Kč čtvrtletně. Protože město Paskov, narozdíl od okoních obcí, na chod sítě přispívá, je pro přípojky mimo území města Paskova stanoven členský příspěvek ve výši 600 Kč čtvrtletně.  Za tyto příspěvky získáte standardní připojení k internetu.

Můžete si ale zvolit i variantu připojení EXTRA se kterou budete platit členské příspěvky ve výšu 888 Kč čtvrtletně, získáte rychlejší připojení a zároveň vám zapůjčíme všechna potřebná zařízení (nemusíte tedy investovat do pořízení zařízení). Pokud vás připojíme na optiku (především v bytových domech), můžete využít i internetové televize IPTV.

Pokud máte o naše připojení zájem, vyplňte kontaktní formulář a naší technici vám nejpozději následující pracovní den zavolají. Protože jsme neziskovka a snažíme se většinu prostředků vkládat do kvalitního připojení, není u nás žádná sličná slečna na zvedání telefonů. 

Připojení pro firmy

Pokud máte zájem o firemní připojení, nemusíte se stát členem našeho sdružení ale službu vám budeme fakturovat. Pokud máte o naše připojení zájem, vyplňte kontaktní formulář a naší technici vám nejpozději následující pracovní den zavolají.